Serwis Mobilny

Mobilny serwis rowerowy dla firm , szkół oraz innych instytucji. 

1. Jesteś zainteresowany zorganizowaniem serwisu rowerowego dla swojej firmy nic prostszego skontaktuj się z nami zorganizujemy serwis składający się z odpowiedniej liczby wykwalifikowanych mechaników wyposażonych w profesjonalne narzędzia , akcesoria oraz części .
Usługa obejmuje:
Przygotowanie stanowisk serwisowych na ustalonym terenie wykonanie przeglądów rowerów zakresie ustalonym przez zleceniodawcę udzielanie porad w tematyce rowerowej ( dobór odpowiedniej pozycji na rowerze, wysokości siodła ,itp).

2. Oferujemy również usługę grupowego odbioru sprzętu, ( rowerów , nart, desek snowboardowych) od naszych klientów i przygotowanie ich w naszym serwisie, po czym przygotowany sprzęt dostarczamy do firmy we wcześniej ustalonym terminie.

3. Oferujemy możliwość zamówienia voucherów na serwis rowerowy i narciarski.
Posiadając vouchery, Państwa pracownicy mogą indywidualnie umawiać się na pozostawienie sprzętu w serwisie na miejscu w naszym sklepie i odbiór w interesującym ich terminie.

W celu ustalenia szczegółów i wyceny danej imprezy prosimy o kontakt telefoniczny na numer 570 637 510 lub mailowo na adres biuro@stajniarowerowa.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z nasza ofertą organizacji imprez dla firm, szkół i innych instytucji. TUTAJ