Organizacja Imprez

Stajnia Rowerowa to doskonałe miejsce do organizowania twojej imprezy:

– Integracyjne imprezy dla firm ( z grami sportowymi takimi jak np.”podchody rowerowe”,  ) oraz kateringiem przy ognisku lub grillu w pięknej zielonej scenerii.
– Zawodów sportowych w wirtualnej rzeczywistości za pomocą sali z trenażerami skonfigurowanymi z aplikacją Zwift  jesteśmy w stanie zorganizować zawody e-sportu dla  grupy znajomych, jak i dla całej firmy.
– Wernisaż  , prezentacja książki i inne wydarzenie kulturalne: Jesteśmy doskonałym miejscem również dla takich inicjatyw nasze zaplecze techniczne, jak i kateringowe podoła każdemu zleceniu.
– Zakończenia sezonów dla klubów oraz podsumowania sezonów startowych dla każdej dyscypliny sportowej .

Możemy również zorganizować event w siedzibie firmy według wcześniej ustalonego scenariusza i harmonogramu. Dysponujemy pełnym sprzętem, zapleczem technicznym i ludźmi żeby zorganizować kolarską rywalizacje w wirtualnym świecie ZWIFT na terenie danej firmy. Idealna okazja na integracje, wigilie firmową i wspólną zabawę i „odrobinę” wysiłku!!

W celu ustalenia szczegółów i wyceny danej imprezy prosimy o kontakt telefoniczny na numer 570 637 510 lub mailowo na adres biuro@stajniarowerowa.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z nasza ofertą serwisu mobilnego dla firm, szkół i innych instytucji. TUTAJ