FOCUS PARALANE 5.9 GC

Promocja!

8 199,00  6 999,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , Tagi: ,

Opis

  • Rama 7005 hydroformowane aluminium, tarcze,
    BSA BB, technologia RAT Evo,
    wewnętrzne prowadzenie linek
  • Widelec karbonowy, tarcze, wewnętrzne prowadzenie linki hamulcowej
  • Kierownica BBB Basic, aluminium
  • Siodło Velo VL-1489
  • Sztyca BBB Basic, Aluminium
  • Mostek BBB Basic, aluminium
  • Hamulce Tarcza hydrauliczna Sram Apex, 160/160 mm
  • Korba Sram S350, 44T
  • Przerzutka tylna Sram Apex
  • Klamkomanetki Sram Apex 1x
  • Kaseta Sram PG-1130, 11-36T
  • Koła Novatec N30
  • Opony Continental Contact Speed, 28-622

 

 

GEOMETRIA

XSSMLXLXXL
ZAEFEKTYWNA DŁUGOŚĆ RURY SIEDZENIA (MM)450480510530550590
BSKUTECZNA GÓRNA TUBA (MM)498.5527547562578592
DOKĄT GŁÓWKI RURY (°)7171,5727272,572,5
REEFEKTYWNY KĄT RURY PODSIODŁOWEJ (°)75,574,573,573,573,573,5
MICHAINSTAY (MM)415415415415415415
FABB DROP (MM)757575757575
SOLDŁUGOŚĆ GŁÓWKI GŁÓWKI (MM)120150165180200215
HDŁUGOŚĆ WIDEŁ (MM)383383383383383383
JAPRZESUNIĘCIE WIDEŁ (MM)464646464646
JOTROZSTAW OSI (MM)975,5991996101110221037
KSTOS (MM)536566582596617632
LZASIĘG (MM)360370375385395405

Dodatkowe informacje

kolor

Czarny, Beżowy

Rozmiar

XS, S, M, L, XL, XXL

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “FOCUS PARALANE 5.9 GC”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *