Cervelo P5 Ultegra Di2 2018

Promocja!

28 999,00  22 999,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Rama-Cervélo P5 Carbon
Widelec- Cervélo All-Carbon, 1 1/8″
Kierownica -3T Aduro zintegrowana
Manetki- Shimano Dura-Ace Di2  9160
Wkład supportu- BBB Bottomfit BBO-72, PF30 Threaded
Szczęki Hamulcowe- Magura RT6
Kamki Hamulcowe- Magura RT6
Kaseta- Shimano Ultegra 8000, 11-28
Łańcuch- Shimano HG701
Korba- Shimano Ultegra 8000, 52/36
Przednia przerzutka- Shimano Ultegra Di2 8050
Headset FSA IS2, 1 1/8″
Tylna przerzutka- Shimano Ultegra Di2 8050
Siodło- ISM PS 1.0
Sztyca- Cervelo Carbon Aero
Mostek- 3T Aduro Integrated
Opony- Mavic Yksion Elite, 700x25c
Koła – Mavic Cosmic Elite

 

485154565861
STACK485506522540559588
REACH381397411425437446
EFFECTIVE TOP TUBE @79° SEAT TUBE484505522540556571
WHEEL SIZE700C700C700C700C700C700C
HEAD TUBE ANGLE7172.572.572.572.572.5
FORK OFFSET534343434343
HEAD TUBE LENGTH8497114133153183
BB DROP807575757575
FRONT CENTER583583602622640658
REAR CENTER399399399399399399
STAND OVER HEIGHT742768784802821850

Dodatkowe informacje

Kolor

Czarno-limonkowy

Rozmiar

58

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Cervelo P5 Ultegra Di2 2018”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *