FOCUS CRATER LAKE ELITE MĘSKI

Promocja!

2 099,00  1 799,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , Tagi: ,

Opis

  • Rama Aluminium 6061
  • Widelec SR Suntour NEX DS, skok 63 mm
  • Kierownica aluminium, poprzeczka, 680 mm
  • Siodło Focus Sport Saddle
  • Sztyca stały, aluminiowy, Ø 27.2
  • Mostek aluminium, 31,8 mm
  • Hamulce Shimano BR-M375, 160 mm / 160 mm
  • Korba Shimano FC-TY301, SQ, 48/38 / 28T
  • Przerzutka tylna Shimano TX800, 8-biegowa
  • Manetki Shimano ST-EF510
  • Kaseta Shimano HG200, 12-32T
  • Koła Rodi Viper 21, 29 „622-21,
    Shimano TX-505 CL, 9 mm QR / 9 mm QR
  • Opony Schwalbe CX Comp, 622-40

 

 

GEOMETRY

SMLXL
AEFFECTIVE SEAT TUBE LENGTH (MM)450500550600
BEFFECTIVE TOP TUBE (MM)570580595610
CHEAD TUBE ANGLE (°)7171.571.571.5
DEFFECTIVE SEAT TUBE ANGLE (°)7473.57372.5
ECHAINSTAY (MM)465465465465
FBB DROP (MM)60605555
GHEAD TUBE LENGTH (MM)135135170220
HFORK LENGTH (MM)465465465465
IFORK OFFSET (MM)45454545
JWHEELBASE (MM)1093109211041114
KSTACK (MM)613616644691
LREACH (MM)394398398392

Dodatkowe informacje

Kolor

Czarno-zielony

Rozmiar

L

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “FOCUS CRATER LAKE ELITE MĘSKI”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *