FOCUS IZALCO RACE 9.8

Promocja!

8 399,00  6 999,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Wyścigowy rower Focus Izalco oferuje wysoką jakość w przystępnej cenie. Wyposażony w karbonową ramę SL, widelec węglowy i kompletną grupę Shimano Ultegra idealnie nada się na mocne szosowe wyścigi i treningi do ostatniego tchu

  • Rama Carbon SL, Pressfit ,
    zacisk, wewnętrzne prowadzenie linek
  • Widelec IZALCO RACE Carbon, zacisk
  • Kierownica BBB Deluxe, aluminium
  • Siodło Prologo Kappa RS STN Rail
  • Sztyca BBB CPX Plus, Carbon
  • Mostek BBB Deluxe, aluminium
  • Hamulce Ultegra R8000
  • Korba Ultegra R8000, 52 / 36T
  • Przerzutka tylna Ultegra R8000
  • Klamkomanetki Ultegra
  • Kaseta Ultegra R8000, 11-30T
  • Koła DT Swiss P1850 SPLINE 23
  • Opony Continental Ultra Sport II, 700 x 25C

 

 

GEOMETRIA

XSSMLXL
ZAEFEKTYWNA DŁUGOŚĆ RURY SIEDZENIA (MM)480510540570600
BSKUTECZNA GÓRNA TUBA (MM)503537552568.5589
DOKĄT GŁÓWKI RURY (°)717272,573,573,5
REEFEKTYWNY KĄT RURY PODSIODŁOWEJ (°)75,573,573,573,573,5
MICHAINSTAY (MM)408408408408408
FABB DROP (MM)7070707070
SOLDŁUGOŚĆ GŁÓWKI GŁÓWKI (MM)115130145165185
HDŁUGOŚĆ WIDEŁ (MM)370370370370370
JAPRZESUNIĘCIE WIDEŁ (MM)4343434343
JOTROZSTAW OSI (MM)9709779879951015
KSTOS (MM)513531547569588
LZASIĘG (MM)370380390400415

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Czerwony, Czarny

Rozmiar

XS, S, M, L, XL

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “FOCUS IZALCO RACE 9.8”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *