FOCUS IZALKO RACE Disc 9.9

Promocja!

12 699,00  9 699,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , Tagi: ,

Opis

  • Rama Carbon SL, Disc, Presfit 86 BB
  • Widelec Izalko Race Carbon Disc
  • Kierownica BBB Basic, aluminium
  • Siodło Prologo Kappa RS STN Rail
  • Sztyca BBB Deluxe, aluminium
  • Mostek BBB Basic, aluminium
  • Główka Ramy tapered
  • Korba 105 R7000, 50 / 34T
  • Kaseta 105, 11-34
  • Przerzutka tylna Shimano 105 R7000
  • Manetki 105 R7020
  • Hamulce 105 R7020 hydraulic disc, 160\160 mm
  • Tarcze Shimano WR-Rs170, disc centre lock, Aluminium
  • Opony Continental Ultra Sport II, 700 x 25C, Folding

 

GEOMETRY

XSSMLXL
AEFFECTIVE SEAT TUBE LENGTH (MM)480510540570600
BEFFECTIVE TOP TUBE (MM)503537552568.5589
CHEAD TUBE ANGLE (°)717272.573.573.5
DEFFECTIVE SEAT TUBE ANGLE (°)75.573.573.573.573.5
ECHAINSTAY (MM)408408408408408
FBB DROP (MM)7070707070
GHEAD TUBE LENGTH (MM)115130145165185
HFORK LENGTH (MM)370370370370370
IFORK OFFSET (MM)4343434343
JWHEELBASE (MM)9709779879951015
KSTACK (MM)513531547569588
LREACH (MM)370380390400415

 

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały

Rozmiar

L

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “FOCUS IZALKO RACE Disc 9.9”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *