FOCUS PARALANE 9.7

Promocja!

10 900,00  8 699,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria: Tagi: ,

Opis

FOCUS PARALANE 9.7 jest wyposażony w lekką karbonową rame o geometri endurance zapewniającej wygode i komfort jazdy, błotniki w systemie szybkiego i intuicyjnego montażu oraz szystne osie w systemie szybkiego montażu RAT. Ostrzęt shimano 105 zapewnia dłuższą żywotność i wysoką jakość pracy a lekki zestaw kół shimano WR-RS170 to lepsze toczenie i mała masa rotacyjna

 

 

  • Rama – Carbon SL, tarcza, Pressfit 86 BB,
    technologia RAT Evo,
    wewnętrzne prowadzenie linek
  • Widelec – Karbonowy, technologia RAT Evo,
    wewnętrzne prowadzenie linek hamulcowych
  • Kierownica – BBB Basic, Aluminium,
    spadek: 125 mm, zasięg: 70 mm
  • Siodło – Prologo K3
  • Sztyca – BBB CPX Plus, Carbon,
    25,4 mm, 350 mm, set-back: 20 mm
  • Mostek – BBB Basic, aluminium, 31,8 mm, +/- 7 stopni
  • Hamulce tarczowe – Shimano 105 R7025
  • Korba – Shimano 105 R7000, 50 / 34T
  • Łańcuch – Shimano CN-HG601
  • Przerzutka przednia – Shimano 105 R7000
  • Przerzutka tylna – Shimano 105 R7000
  • Klamkomanetki – Shimano 105 R7020
  • Kaseta – Shimano 105, 11-34T
  • Koła – Shimano WH-RS170, center lock,
    aluminium, 100×12 / 142×12 mm, szprychy 28/28,
    wewnętrzna szerokość obręczy 17 mm
  • Opony – Continental Ultra Sport II, 700 x 28C, składane
  • Owijka – Focus Bartape SL
  • Błotnik – Curana C-Lite

GEOMETRIA

XSSMLXLXXL
ROZMIAR RAMy CM485154565861
ZAROZMIAR (MM)455485515535555595
BEFEKTYWNA GÓRNA RURA (MM)498526547560577591
DOKĄT GŁÓWKI (°)7171,5727272,572,5
REEFEKTYWNY KĄT RURY PODSIODŁOWEJ (°)75,574,573,573,573,573,5
MICHAINSTAY (MM)415415415415415415
FABB DROP (MM)757575757575
SOLDŁUGOŚĆ RURY GŁÓWKI (MM)120150165180200215
HDŁUGOŚĆ WIDEŁ (MM)383383383383383383
JAPRZESUNIĘCIE WIDEŁ (MM)464646464646
JOTROZSTAW OSI (MM)974990996101010211036
KSTOS (MM)534564580594615630
LZASIĘG (MM)359369375384394404

 

Dodatkowe informacje

Rozmiar

XS, S, M, L, XL, XXL

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “FOCUS PARALANE 9.7”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *