FOCUS WHISTLER ELITE 29

Promocja!

2 099,00  1 678,99 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , Tagi: ,

Opis

  • Rama Aluminium 6061
  • Widelec SR Suntour XCT HLO DS,
    9 mm QR, sprężyna śrubowa, skok 100 mm
  • Kierownica aluminium, 700 mm
  • Siodło Focus Sport Saddle
  • Sztyca Sport Components SP-DC1, 27,2×350 mm
  • Mostek aluminium, 31,8 mm
  • Hamulce Shimano BR-M315, 180 mm / 160 mm
  • Korba Shimano FC-TY301, SQ, 42/34 / 24T
  • Przerzutka tylna Shimano M360, 8-biegowa
  • Manetki Shimano ST-EF505
  • Kaseta Shimano HG200, 12-32T
  • Koła Rodi Viper 21, 27 „584-21 ,
    Shimano TX-505 CL, 9 mm QR / 9 mm QR
  • Opony Continental Race King 2.2

GEOMETRIA

XSSMLXL
ZAEFEKTYWNA DŁUGOŚĆ RURY SIEDZENIA (MM)360400440480520
BSKUTECZNA GÓRNA TUBA (MM)554575588608624
DOKĄT GŁÓWKI RURY (°)6970707070
REEFEKTYWNY KĄT RURY PODSIODŁOWEJ (°)73,574747474
MICHAINSTAY (MM)448464454454454
FABB DROP (MM)4862626262
SOLDŁUGOŚĆ GŁÓWKI GŁÓWKI (MM)120110120140160
HDŁUGOŚĆ WIDEŁ (MM)489509509509509
JAPRZESUNIĘCIE WIDEŁ (MM)4251515151
JOTROZSTAW OSI (MM)10791192111911411158
KSTOS (MM)604629638657676
LZASIĘG (MM)375395405420430

Dodatkowe informacje

Kolor

Czerwony

Rozmiar

XL

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “FOCUS WHISTLER ELITE 29”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *