ROWER LIV Rove 2 DD Disc

2 599,00 

Wyczyść

Opis

GŁÓWNE ULICE, BOCZNE ZAUŁKI I LEŚNE SZLAKI – DZIĘKI WSZECHSTRONNEMU ROVE MASZ NIEOGRANICZONY WYBÓR.

Rove to niezwykle wszechstronny wybór na drogi i bezdroża. To idealna propozycja dla początkujących rowerzystek poszukujących roweru, który będzie odpowiedni do jazdy kondycyjnej, rekreacyjnej czy do dojazdów do pracy i który sprawdzi się zarówno w terenie jak i na utwardzonej nawierzchni. Zgodnie z zasadami filozofii 3F Liv, rower ten został wyposażony w lekką aluminiową ramę z obniżonym przekrokiem gwarantującym stabilność i pewność. Czuły widelec zawieszenia w wybranych modelach może zostać zablokowany na równych chodnikach i odblokowany podczas terenowych wycieczek, co sprawia, że rower ten jest zarówno efektywny jak i uniwersalny. Hamulce tarczowe są dostępne w wybranych modelach, a zintegrowane uchwyty pozwalają na dodanie bagażników i sakw. Częściowo wewnętrzne prowadzenie linek dodaje elegancji i zwiększa funkcjonalność.

 

RozmiaryS, M, L
KolorCiemny Purpurowy/Purpurowy
RamaAluminium – Aluxx, mocowanie nóżki KS19
WidelecSR SUNTOUR NEX HLO, skok 63mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGIANT Sport, alu.
Wspornik kierownicyGIANT Sport, alu.
Wspornik siodłaGIANT Sport, alu.
SiodłoLiv Contact Comfort (upright)
PedałyVP992S
ManetkiSHIMANO Altus SL-M2000, 2×9
Przerzutka przedniaSHIMANO Acera FD-T3000
Przerzutka tylnaSHIMANO Acera RD-T3000
HamulceTEKTRO HD-M275, tarcze 160/160, hydr.
Dzwignie hamulcaTektro
Kaseta / WolnobiegSHIMANO CS-HG-200, 11x34T, 9s.
ŁańcuchKMC X9
Mechanizm korbowySHIMANO FC-M371, 26/36T/48T
Srodek suportuSHIMANO BB-UN100, kwadrat
ObręczeGIANT GX28 Disc, alu.
PiastyGIANT by FORMULA, QR
SzprychyStal nierdzewna, 32/32
OponyGIANT Crosscut, 700x38c, 60TPI, wkładka antyprzebiciowa Anti-Puncture
Waga13,68 kg (rozmiar S)

XSSML
ADŁUGOŚĆ RURY PODSIODŁOWEJ (mm)370420470520
BKĄT PODSIODŁOWY74,0°73,5°73,0°73,0°
CDŁUGOŚĆ GÓRNEJ RURY (mm)530550570590
DDŁUGOŚĆ GŁÓWKI RAMY (mm)110125140160
EKĄT GŁÓWKI RAMY70,5°71,0°71,0°71,0°
FWYPRZEDZENIE WIDELCA (mm)45454545
GTRAIL (mm)78747474
HBAZA KÓŁ (mm)1047105710721093
IDŁUGOŚĆ TYLNEGO TRÓJKĄTA (mm)455455455455
JOBNIZENIE SRODKA SUPORTU (mm)60606060
KSTACK (mm)583611625644
LREACH (mm)363369379393
MPRZEKROK (mm)665697732771
NSZEROKOŚĆ KIEROWNICY (mm)620620640640
ODŁUGOŚĆ WSPORNIKA KIEROWNICY (mm)808080100
PDŁUGOŚĆ RAMIENIA KORBY (mm)170170170175
QROZMIAR KÓŁ700C700C700C700C

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S, M, L

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ROWER LIV Rove 2 DD Disc”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *