Sala treningowa ZWIFT

W tym roku ruszamy z jedna z pierwszych (jesli nie jedyną) salą treningową Zwift w Polsce.
Zapraszamy na wspólne treningi i wyścigi w wirtualnym świecie. Chyba każdy miłośnik kolarstwa zmagał sie z okresem zimowym gdzie za oknami śnieg, mróz i lód czekający tylko na chwile naszej nieuwagi…stąd rozwiązanie…trenażer ale czy to idealny pomysł?
Zajmuje sporo miejsca w salonie, raczej nie jest bezgłośny co na pewno uświadomi nam druga połówka no i te jazdy w samotności przed ekranem i w rzece potu.
Od teraz Stajnia może stać się Twoim nowym domem i zarazem zapleczem technicznym. Zamontujemy Twój rower w profesjonalnych trenażerach firmy Wahoo podłączonych do oprogramowania Zwift aby zapewnić Ci kompleksowy indoor trening oraz mase frajdy.  Przyjedź do nas na wspólne treningi gdzie razem z innymi będziesz mógł połączyć się w cyfrowy peleton w super atmosferze i na profesjonalnie przygotowanym sprzęcie. Znajdziesz u nas super towarzystwo jak i odrobinę prywatności i spokoju a odgłos trenażera nie będzie przeszkadzał żadnemu z domowników.

Zmierz się z innymi pasjonatami na specjalnie przygotowanych trasach…sprawdź swoje umiejętności i super się przy tym baw bo przecież trening sam się nie zrobi!!
ZAREZERWUJ SWÓJ TRENING JUŻ DZIŚ!! 

 

Cennik (za godzine treningu)

poniedziałek-piątek:
10-20: 30 zł

sobota-niedziela:
10-18: 35 zł

Karnet:

10 wejść na godzinny trening: 250 zł

 

Możliwa jest jazda w indywidualnie ustalonych godzinach po wcześniejszym kontakcie ze sklepem

 

Zniżka dla grup od 5 osób:

-15%

 

 

* jest możliwość skorzystania ze swojego roweru – dodatkowy koszt serwisowy 10zł

** Ze względu na prace na stronie rezerwacje prosimy składać telefonicznie na numer kontaktowy Stajni +48 570 637 510 lub +48 733 155 355