Sala ZWIFT

W tym roku ruszamy z jedna z pierwszych (jesli nie jedyną) salą treningową Zwift w Polsce.

Zapraszamy na wspólne treningi i wyścigi w wirtualnym świecie. Chyba każdy miłośnik kolarstwa zmagał się z okresem zimowym gdzie za oknami śnieg, mróz i lód czekający tylko na chwile naszej nieuwagi…stąd rozwiązanie…trenażer ale czy to idealny pomysł?
Zajmuje sporo miejsca w salonie, raczej nie jest bezgłośny co na pewno uświadomi nam druga połówka no i te jazdy w samotności przed ekranem i w rzece potu.
Od teraz Stajnia może stać się Twoim nowym domem i zarazem zapleczem technicznym. Zamontujemy Twój rower w profesjonalnych trenażerach firmy Wahoo podłączonych do oprogramowania Zwift aby zapewnić Ci kompleksowy indoor trening oraz mase frajdy. Przyjedź do nas na wspólne treningi gdzie razem z innymi będziesz mógł połączyć się w cyfrowy peleton w super atmosferze i na profesjonalnie przygotowanym sprzęcie. Znajdziesz u nas super towarzystwo jak i odrobinę prywatności i spokoju a odgłos trenażera nie będzie przeszkadzał żadnemu z domowników.

Zmierz się z innymi pasjonatami na specjalnie przygotowanych trasach…sprawdź swoje umiejętności i super się przy tym baw bo przecież trening sam się nie zrobi!!
ZAREZERWUJ SWÓJ TRENING JUŻ DZIŚ!!

Cennik (za godzinę treningu)     poniedziałek-piątek: 10-20: 30 zł
sobota-niedziela: 10-18: 35 zł
Karnet: 10 wejść na godzinny trening: 250 zł
**  Rezerwacje prosimy składać telefonicznie na numer kontaktowy Stajni
+48 570 637 510 lub +48 733 155 355