Rowerowe Imprezy Integracyjne dla Firm 

Stajnia rowerowa zajmuje się również organizacją imprez dla firm takich jak imprezy integracyjne, gry zabawy rowerowe, rajdy rowerowe lub zawody dla firm i grup zorganizowanych a na miejscu w naszym ogrodzie czeka na Państwa Katering. Do dyspozycji naszych gości mamy gamę rowerów obsługę doświadczonych mechaników, jak również sale z trenażerami z aplikacją Zwift, dzięki której możemy zapewnić zabawę nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy, to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami, są oni w stanie włożyć więcej serca w to, co robią i nie traktować tego jak obowiązku. Jesteśmy przekonani, że warto o to zadbać!

Mobilny Serwis 

Mobilny serwis rowerowy dla Twojej  firm

Zgłoś się do nas, aby zorganizować mobilny serwis dla twojej firmy, możesz połączyć go z prezentacją rowerów np. elektrycznych lub w trakcie rozegrać zawody firmowe dzięki naszym mobilnym stanowiskom ZWIFT.
Mobilny Serwis to idealne rozwiązanie dla firm chcących, aby ich pracownicy dojeżdżali, na sprawnym sprzęcie do pracy byli zdrowsi i szczęśliwsi .
Jak wygląda to w praktyce: W umówionym dniu organizujemy od 2 do 4 stanowisk serwisowych, w zależności od potrzeb i zamówienia klienta. Pracownicy tego dnia pozostawiają rowery pod siedzibą firmy i udają się do pracy, a my zajmujemy się ich sprzętem po wcześniejszym przyjęciu go i ustaleniu usterek .
W zakres takiego serwisu wchodzi:  Smarowanie oraz czyszczenie napędu.
Regulacja:
Regulujemy przerzutki i hamulce , decentrujemy koła, sprawdzimy stan zużycia układu hamulcowego, oraz napędowego, wszystko po to, żeby jazda na rowerze była przyjemna i bezpieczna . Bierzemy przy tym pod uwagę indywidualne preferencje użytkowników.

Używamy do tego specjalistycznych narzędzi, smarów, oraz chemii do czyszczenia . Posiadamy zapas podstawowych części, jeśli klient sobie tego życzy takich jak: ( kaseta, wolnobieg , łańcuch , klocki, linki, pancerze, opony, dętki itp. )

Zapraszamy do kontaktu:)