O nas

Stajnia Rowerowa jest miejscem dla ludzi, których pasją są rowery, ale nie tylko ponieważ chętnie ugościmy każdego kto czynnie uprawia sport.

Stajnia Rowerowa to ponad 500 m2 powierzchni sprzedażowej, gdzie znajdziemy bogatą ofertę rowerów takich marek jak: Colnago, Cervelo, Focus czy Kona.
Części znanych producentów jak np. Shimano, Sram, Rotor, Continental, CST, RockShox.
Akcesoriów: Muc-Off, Kryptonite, SKS, Selle Royal, Beto, Cateye.
Odzieży: Uvex, Gatta Active, Odlo, Northwave.

Odpowiednie otoczenie i przestrzeń pomagają w udanych zakupach, a możliwość obejrzenia i przetestowania różnych modeli, dopasowania ich do siebie, popatrzenia na siebie w lustrze ułatwia podjęcie dobrej decyzji, profesjonalna i zaangażowana załoga gwarantują, że wybieranie produktów z naszej oferty będzie prawdziwą przyjemnością.

W strefie chilloutu o powierzchni 40 m2 można spotkać się przed treningiem oraz odpocząć zaraz po, wymieniając się doświadczeniami oraz ciekawostkami ze świata sportu popijając świetną Kawę dla Kolarzy.

Dzięki powierzchni ponad 70 m2 strefy serwisowej oraz doświadczonym mechanikom, gdy wasz rower będzie wymagał jakichkolwiek napraw, możecie być pewni, że trafi w dobre ręce!

Stajnia oferuje także udział we wspólnych treningach z naszymi kolarzami oraz biegaczami zarówno na sali treningowej jak i na świeżym powietrzu.