Góry, Zajazdy, Wolność, czyli Rowery Pivot w Stajni Rowerowej

Jazda na rowerze ma coraz większą rzeszę zwolenników. Jedni lubią jazdę na szosie, inni uwielbiają maratony MTB, a jeszcze inni preferują wypady w góry, gdzie mogą cieszyć się podjazdami oraz zjazdami w trudnym, ale zazwyczaj pięknym terenie. Tu właśnie pojawia się miejsce dla Rowerów Pivot – Trialowych, Enduro, elektrycznych. Niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz, rowery Pivot poradzą sobie wszędzie, dając Ci przy tym zastrzyk endorfin na resztę dnia :)

_moe1192_optimizedjpg

Ta kultowa już, amerykańska marka rowerów, ze specjalizacją w rowerach górskich, znalazła się w ofercie Stajni Rowerowej. Pivot jest stosunkowo młodą marką, został założony dopiero w 2007 roku. Szybko stał się jednak firmą cenioną za jakość i niezawodność działania swoich konstrukcji. Zyskał przy tym zasłużoną sławę wśród prawdziwych miłośników MTB. To nie dziwi, zważywszy, że brand został założony przez Chrisa Cocalisa, wcześniej związanego z marką Titus. To osoba dobrze znana i ceniona w rowerowym świecie, więc jego projekt miał od samego startu wszelkie ,,papiery”, aby odnieść sukces.ORANGE_MODEL DECALjpg

Lato nieodłącznie kojarzy się z wakacjami, a jak wakacje, to góry, morze i Mazury. Pivot oferuje rozwiązania dla każdego ukształtowania terenu. W góry idealnie nadaje się Firebird, rower Enduro – flagowiec Stajni Pivot. Nie jest to rower dla każdego. To rower dla najbardziej wymagających jeźdźców. Kto takie doświadczenie posiada i chce odkryć, czym jest jazda w trudnym terenie, ten znalazł idealne rozwiązanie! Firebird zaprasza do wykorzystania swojego pełnego potencjału :).

To nie jest rower na wycieczki, to rower do wygrywania Enduro World Series. Biorąc pod uwagę poczynania teamowych zawodników, nie sposób jakkolwiek kwestionować jego możliwości zjazdowych. Z całą pewnością jest jednym z najlepszych rowerów enduro na rynku. 

js_pivot_firebird_action_fullface-3034_optimizedjpg

Rower tego typu sprawdzi się na każdym zjeździe, nie straszne są mu skały, korzenie, a to wszystko dzięki zawieszeniu dw-link. Pozostaje przy tym bardzo efektywny również na podjazdach, a wisienką na torcie jest waga i sztywność osiągnięte dzięki w pełni karbonowej ramie.

  
Szukając swojego towarzysza na wakacyjne wojaże, odwiedź salon Stajnia Rowerowa w podwarszawskim Latchorzewie (niektórzy mówią, że to przecież Warszawa :))
Tu znajdziesz Rowery Pivot, ale także wiele innych marek, dzięki którym na nowo odkryjesz rower i emocje związane z jazdą. 

Już niedługo przedstawimy naszą ofertę dotyczącą rowerów elektrycznych oraz marki LAPIERRE ! 


Rower Pivot Firebirdjs_pivot_firebird_mood_bts-3669_optimizedjpg