Orbea jest jedną z najstarszych firm kolarskich. Marka ta posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło jej na osiągnięcie licznych sukcesów na dekady przed konkurencją.

Markę Orbea wyróżnia ogromna dbałość o szczegóły. Przez lata utrzymywała ona najwyższą jakość swoich pojazdów. Kunszt techniczny jest wyraźnie widoczny w rowerach – w ich konstrukcji, kolorach i estetyce. Każdy najmniejszy szczegół roweru został ręcznie wybrany, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z jazdy.

MondrakerO nas! Wszystko zaczęło się 20 lat temu, kiedy dwie osoby postanowiły spełnić swoje marzenie o założeniu marki rowerów, która umożliwi im, entuzjastycznie nastawionym rowerzystom, zaspokojenie swoich potrzeb.

MONDRAKER to innowacyjna marka rowerów górskich z siedzibą w Alicante w Hiszpanii, w pięknym otoczeniu z rowerową atmosferą. Od 2001 roku myślimy niekonwencjonalnie, rozwijając i produkując rowery, na których chcemy jeździć. Z niespotykanym wyglądem i własnymi technologiami np. Zero Suspension System, Stealth Carbon, Stealth Aluminium i oryginalną Forward Geometry. Wszystkie te unikalne technologie pozwalają na maksymalną wydajność i unikalne wrażenia z jazdy.

MONDRAKER jest uznanym producentem zaawansowanych technologicznie rowerów górskich, który sprzedaje kolekcję ponad 60 modeli na ponad 40 rynkach międzynarodowych.

Produkujemy wyjątkowe rowery dla zawodników, od rewolucyjnego "Podium Carbon" na zawody i trasy XC, do "Summum Carbon" na trudne zjazdowe tory wyścigowe, gdzie zdobył Puchar Świata.
Oba te modele dosłownie zrewolucjonizowały branżę i pokazały konkurencji, że z rowerami Mondraker należy się liczyć.


Basso 

Rowery szosowe Basso należą do najlepszych na świecie w swojej kategorii. Podczas produkcji nacisk kładzie się na precyzyjne przetwarzanie i stosowanie materiałów najwyższej jakości, zwłaszcza japońskiego węgla klasy premium. Wszystkie koła Basso są produkowane w rodzinnej fabryce we Włoszech, a rocznie produkuje się tylko 14 000 ram. Rodzinna firma Basso Bikes została założona w 1974 roku we Włoszech przez braci Bass, entuzjastycznych rowerzystów. Najstarszy z nich, Marino, został mistrzem Włoch w kolarstwie narodowym w 1972 roku, a także wygrał kilka etapów na wszystkich trzech wyścigach Grand Tour. Inny z braci, Alcido Basso, był mechanikiem profesjonalnych drużyn kolarskich.