Koncert  Przeniesiony

Z przykrością informujemy, że ze względu na obecną sytuację jesteśmy zmuszeni przełożyć koncert tria jazzowego We3, który miał odbyć się w tę sobotę. Nie była to łatwa decyzja, ale doszliśmy do wniosku, że nie mamy innego wyjścia. Nie chcemy narażać Waszego zdrowia i bezpieczeństwa.

Koncert zostaje przełożony na 8 maja, godz. 19:00. Zakupione bilety zachowują ważność. Mamy nadzieję zobaczyć się z Wami wtedy w lepszej atmosferze!


Nie mniej jednak Stajnia Rowerowa działa w normalnie ,  Zapraszamy .

Zespół Jazzowy We3 w Stajni Rowerowej


Zespół wykona utwory w niecodziennym zestawieniu instrumentalnym wibrafonu, harmonijki i kontrabasu, a wszystko to przy poczęstunku oraz świetnym prosecco.
Bilety do nabycia na miejscu w Stajni lub pod linkiem:  
http://sklep.stajniarowerowa.pl/pl/p/Bilet-na-koncert-WE3/362

"Dekalog Wartości"

Prezentacja Książki "Dekalog Wartości" oraz filmu Autorstwa Pani Agnieszki Pietruszki.

Dekalog wartości – Co w życiu jest naprawdę ważne?  Na to pytanie odpowiadaliśmy podczas spotkania z kobietą, która miała odwagę zmienić swoje życie. Podróżuje po świecie, odkrywa ludzi, o których warto opowiedzieć. Agnieszka Pietruszka poszukuje odpowiedzi na pytanie, jak odnaleźć siebie we współczesnym świecie, kim jesteśmy, co robimy, dokąd zmierzamy, czy są wartości ponadczasowe – pyta o to ludzi z różnych kultur. Wszystko w otoczeniu rumaków w Stajni Rowerowej przy grillu i świetnym Prosecco.