29.10 Oficjalne Otwarcie sezonu - Zimowych treningów z Stajnia Rowerowa Team

Tak to już 29.10 oficjalnie rozpoczniemy sezon zimowych coniedzielnych , wspólnych treningów z Stajnią Rowerową  . Uwaga Ruszamy o 8:00 ! 
Jeśli chcesz sprawdzić swoje siły , poznać nowych ciekawych ludzi z podobną pasją zapraszamy!  
O to kilka informacji odnośnie wydarzenia : 
Uwaga: Najpierw najważniejsza informacja - jak będzie baaaardzo padało to jedziemy tydzień później (29.10.2023). Kilka szczegółów. Dwie trasy: L - 144 km i S - 115 km. Trasa „L” trochę inna niż na zamknięciu sezonu, mniej asfaltu więcej szutru i typowo Kampinoskich tras. Nie będzie singli. Będą 2 bufety na trasie - na około 40 km i 90 km. Będzie wóz serwisowy. Prawdopodobnie będzie bufet na koniec. Dzielimy się na kilka grup. Pierwsza jedzie najszybciej i kolejne trochę wolniej etc. Każda grupa będzie miała prowadzącego, który ma trasę. Zanim podejmiesz decyzję że jedziesz i klikniesz wezmę udział zastanów się czy napewno dasz radę ( w busie serwisowym są tylko 2 miejsca).
Nasze zasady:
Jazdy nie mają charakteru komercyjnego, nie stanowią oferty handlowej, nie są wydarzeniem masowym.
2. Jazda w naszej grupie odbywa się bez specjalistycznej opieki trenerskiej i medycznej.
3. Przedsięwzięcie ma charakter towarzyskiego/koleżeńskiego spotkania i przejażdżki rowerowej osób zainteresowanych amatorskim kolarstwem.
4. Każdy z uczestników wydarzenia jeździ z własnej, nieprzymuszonej woli i wyłącznie na własną odpowiedzialność, co nie zwalnia uczestników z odpowiedzialności cywilnej.
5. Trasa jest trasą sugerowaną i każdy podejmuje świadomą decyzję o jej pokonaniu.
6. Wyznaczone trasy częściowo obejmują drogi publiczne o otwartym ruchu, na których obowiązują przepisy drogowe, których to uczestnicy wydarzenia mają bezwzględny obowiązek przestrzegać!
7. Zdecydowanie sugerujemy jazdę w sztywnym kasku! Nie masz kasku - nie jedziesz z nami - sorry
8. Preferowane rowery to: MTB i Gravel
9. Uczestnikom sugerujemy posiadanie ważnej polisy ubezpieczeniowej OC
10. Przejażdżki odbywają się przy sprzyjających warunkach pogodowych. W przypadku spodziewanych obfitych opadów deszczu i innych niesprzyjających czynników atmosferycznych, jazda może zostać odwołana. Info będzie na 1godzine przed w wydarzeniu na Stravie oraz FB.