Przechowalnia rowerów i wypożyczalnia trenażerów

W zimie wiele z nas nie ma co zrobić ze swoim rowerem – większość z nich trafi do piwnicy albo na balkon i będzie cierpliwie czekać na nadejście wiosny. Jeśli masz problem z wygospodarowaniem miejsca na zimowanie swojego jednośladu ,  zapraszamy do skorzystania z naszej przechowalni rowerowej. Za jedyne 65 zł miesięcznie możesz zostawić swój rower pod naszą opieką. A jeśli zechcesz przy okazji skorzystać z usług naszego niezawodnego serwisu, za samo przechowanie zapłacisz tylko 40 zł miesięcznie (+ koszt serwisu oczywiście cena okresu zimowego -20% standardowej). W ten sposób Twój rower bezpiecznie przeczeka chłodniejsze miesiące, a na wiosnę odbierzesz go w pełni przygotowanego na kolejny sezon.


Wypożyczalnia Trenażerów

Zima dla każdego rowerzysty jest wyzwaniem – niezależnie od tego, czy kręci rekreacyjnie, czy w pro-peletonie. Mróz, śnieg, wiatr i lód nigdy nie ułatwiały nam utrzymania formy w okresie zimowym. Producenci wyszli na przeciw tym problemom i kilka lat temu zaprezentowali rozwiązanie dla ludzi, dla których zima nie wiąże się tylko z grzańcem. Trenażery na dobre zagościły w domach wielu kolarzy amatorów i profesjonalistów, jednak nadal kupno wiąże się z dużym kosztem. W Stajni Rowerowej oferujemy możliwość wypożyczenia trenażerów firmy Wahoo oraz innych przydatnych urządzeń z nimi powiązanych. Dzięki temu można zaoszczędzić, nie martwić się o wyeksploatowanie sprzętu czy serwis, a jednocześnie cieszyć się wszystkimi benefitami indoor-treningu.
Jeśli masz jakies pytania, zadzwoń lub napisz do nas, a z przyjemnością pomożemy.
W celu wypożyczenia trenażerów prosimy o wcześniejszy kontakt:
Tel: 22 230 22 07 lub 22 230 22 57
570 637 510 lub  733 155 355
Email: biuro@stajniarowerowa.pl

Wahoo KICKR Core

Trenażer bezpośredni, który korzysta z zaawansowanych funkcji smart. Dzięki niemu podczas zimowych treningów w pomieszczeniu poczujesz się, jakbyś jeździł latem po asfalcie. W jaki sposób udało się to osiągnąć? W trenażerze zastosowano skomplikowane metody wyliczania oporu. Klasyczne koło zamachowe o masie 5,4 kg dopełnia reszty. Bezpośredni montaż roweru polega na włożeniu roweru bez tylnego koła do Wahoo. To z kolei przekłada się na większy realizm jazdy, cichą pracę i niesamowity opór.
  • Opór regulowany z poziomu aplikacji
  • Stabilna i mocna rama
  • Można używać z rowerami szosowymi oraz MTB, oś 10x130, 10x135, 12x135, 12x142, 12x148
  • Wewnętrzne koło zamachowe - płynne, realistyczne pedałowanie w każdym typie treningu
  • Wbudowany czujnik Smart ANT + Bluetooth
Koszt wypożyczenia 1 mies. – 500 zł (Kaucja 1900 zł)

Wahoo KICKR Climb

Przystawka do trenażera Wahoo KICKR Climb to nie lada gratka dla kolarzy trenujących nie tylko na świeżym powietrzu. Górska przejażdżka w salonie? Czemu nie! Urządzenie umożliwia regulację nachylenia w czasie rzeczywistym do +20% oraz spadku do poziomu -10%, w zależności od rozmiaru roweru i kół, a także typu używanego oprogramowania.  
Koszt wypożyczenia 1 mies. 300 zł (Kaucja 1350 zł)

Wahoo KICKR HeadWind

Urządzenie płynnie i w pełni autonomicznie dopasowuje intensywność swojej pracy do jazdy trenującego kolarza. Wykorzystuje do tego odczyty czujników prędkości lub tętna. Dzięki temu doświadczysz realistycznej symulacji warunków spotykanych na trasie. Niezwykle wydajny wentylator generuje ciąg powietrza o prędkości nawet 48 km/h, w zależności od osiąganych wyników lub ręcznego ustawienia.
Koszt wypożyczenia 1 mies. 200 zł (Kaucja 600 zł)