Stajnia Rowerowa jako miejsce spotkań Kolarzy 

Nasz Sklep to miejsce przyjazne dla kolarzy – odbywają się u nas cyklicznie treningi kolarskie,  wspólne treningi otwarte odbywające się co niedzielę w Stajni Rowerowej, na które serdecznie zapraszamy .

Klub Stajnia Rowerowa Team 

 Stajnia Rowerowa Team  to grupa stworzona z chęci dzielenia się pasją jaką jest rower.  Tworzy ją grupa pasjonatów aktywnie trenujących i startujących w maratonach MTB . Najczęściej możecie spotkać nas podczas Poland Bike Maraton,  w charakterystycznych szarych strojach z logo Stajni Rowerowej na piersi. Grupa ta jest otwarta na nowych członków zarówno kobiety jak i mężczyn. Chesz startować z nami ? Napisz albo przyjedź na niedzielną ustawkę rowerową :)
 Wspólne treningi ze Stajnią Rowerową


Stajnia Rowerowowa jest miejscem w którym pasja łączy się z profesjonalizmem .
Tak właśnie jest w przypadku niedzielnych treningów z Stajnia Rowerowa Team , podczas których każdy chętny może przyłączyć się do wspólnego treningu z grupą stworzoną z pasjonatów kolarstwa, aktywnie strartujących w zawodach MTB pod banderą Stajni Rowerowej .
A grupie tej przewodzi Piotr, który starannie planuję trasy tak aby były ciekawe, bezpieczne i pozwalały odkryć Zachód Warszawy :)
Odbywają się one w formule podziału na trzy trasy zależnie od poziomu zawansowania/wytrenowania
( L- Największa szybkość jazdy oraz dystans, wielu zawodników startujących w maratonach MTB)
( M- Średnia prędkość przejazu oraz dystans , każdy kto regularnie jeździ na rowerze da rade . jeździmy bez spiny )
( S -Najmniejsza prędkość oraz dystans. Grupa dla osób początkujacych, chcących zacząć przygodę z kolarstwem. ) 
 a podczas naszych treningów najważniejsza jest dobra atmosfera i zabawa.
I pamiętajcie  "ruszamy razem i wracamy razem",
Informacje o bieżących wydarzeniach znajdziecie na naszym firmowym Facebooku
 

Stajnia Rowerowa wspiera lokalny klub Kolarski

Nieopodal Stajni Rowerowej mieści się również młodzieżowy klub kolarski Stajnia Rowerowa Inter Cars Team  prowadzony przez 
Trenera Dariusza Cejnera .

Stajnia Rowerowa jest klubem bardzo młodym, który rozpoczął szkolenie młodzieży od podstaw. Prawie wszyscy nasi zawodnicy są wychowankami klubu i są z nimi od początku swej kariery sportowej. Klub działa  wychowując dzieci i młodzież z pobliskiej okolicy jak i z Warszawy .
Rok 2022 był przełomowy dla klubu, ponieważ dwuch jego wychowanków zdobyło medale Mistrzowst Polski w Kolarstwie Szosowym. 
W kategorii Junior  oraz Młodzik . Serdecznie Gratulujemy !