Cervélo nawiązuje współpracę z drużyną Jumbo-Visma

Marka Cervélo nawiązała współpracę z holenderskim zespołem Jumbo-Visma, który od 2021 r. będzie jeździł na ich rowerach.

cervelo_logopngHolenderski zespół słynie z wielu znakomitych zawodników, takich jak Primoz Roglic, Wout van Aert i Tom Dumoulin. Jednakże Cervélo będzie miało również swój wkład w opracowywanie nowego programu dla drużyny kobiecej, w której skład wejdzie m.in. Marianne Vos.

jumbovismajpg

Producent zapewni zespołowi dostęp do dysków R5, S5, P5 oraz Caledonia, a jego członkowie będą mieli możliwość dobrania najbardziej odpowiedniego modelu do każdego wyścigu. Inżynierowie Cervélo ds. kompozytów i aerodynamiki będą również opracowywać nowe produkty, aby pomóc osiągnąć kolejne cele w miarę rozwoju partnerstwa.

Dyrektor zarządzający Cervélo, Nick McAdams, mówi tak:„Jesteśmy bardzo dumni z możliwości podjęcia współpracy z zespołem Jumbo-Visma. Od dawna jesteśmy zaangażowani w wyścigi World Tour, mamy także kontakt z najlepszymi sportowcami oraz dostęp do najskuteczniejszych testów. Jako jeden z najlepszych zespołów na świecie, TJV składa się ze światowej klasy zawodników. Ta wiedza i ich opinie pomagają nam opracować produkty, dzięki którym wszyscy kolarze będą mogli osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Z niecierpliwością czekamy na początek współpracy i na spotkanie z zespołem.

Teampresentatiejpg

Również dyrektor zarządzający Team Jumbo-Visma, Richard Plugge, nie kryje podekscytowania: „To wielki krok dla naszego zespołu. Cervélo to fantastyczna marka i lider w branży pod względem technologii. Bardzo się cieszymy, że od przyszłego roku nasze drużyny będą korzystać z ich jednośladów. Jestem przekonany, że wspólnie uda nam się jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę w dziedzinie produkcji rowerów. Wspólna praca i dążenie do tego, co najlepsze, to nasz główny cel. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Cervélo. To wspaniale, że dwie holenderskie marki o globalnym zasięgu nawiązały tak ścisłą współpracę”.

Pierwszy wyścig Team Jumbo-Visma z udziałem pojazdów Cervélo odbędzie się w styczniu 2021 r.


cervelo2jpg