iGPSPORT – nowa marka liczników rowerowych dostępna w Stajni Rowerowej

Marka iGPSPORT w swoich produktach wykorzystuje najnowsze technologie i wprowadza je do świata sportu. Dzięki innowacyjności szybko stała się konkurentem dla takich marek jak Wahoo oraz Garmin. 

Głównymi produktami firmy są liczniki rowerowe GPS, sportowe monitory tętna, czujniki kadencji,  prędkości oraz akcesoria.Do-o-naspng

Oferta iGPSport jest na tyle bogata, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Składa się na nią 8 głównych modeli, zaczynając od podstawowego modelu komputera IGS20E:

IGS20E

Podstawowy model komputera rowerowego z GPS. Zapewnia wyświetlanie w czasie rzeczywistym danych o prędkości, średniej prędkości, maksymalnej prędkości, przejechanym dystansie, wysokości, temperaturze i innych. Dodatkowo pamięta przebytą trasę, zapisując ślad z odbiornika GPS. Dostępny w cenie 199zł.

IGS20Epng

Kolejnym polecanym modelem jest IGS10S.

Zaawansowany licznik rowerowy z GPS w atrakcyjnej cenie. Posiada wszystkie cechy swoich większych braci: łączność Bluetooth do komunikacji ze smartfonem z dedykowaną aplikacją iGPSport; wsparcie ANT+ dla łatwego połączenia z opcjonalnymi czujnikami kadencji, prędkości i pulsu; barometr, termometr, synchronizację ze Strava i wiele, wiele innych. Łatwa obsługa za pomocą dwóch przycisków, kompaktowa, wodoszczelna obudowa i długi czas pracy na wbudowanej baterii to jego cechy szczególne. Dostępny w cenie 249 zł.
3png

iGPSport w swojej ofercie ma również bardziej zaawansowane komputery, takie jak IGS620.

Duży, kolorowy ekran o średnicy 2,2 cala, wyświetlający jednoczenie do 10 różnych informacji, dostępnych spośród 80 różnych pomiarów. 4 GB wbudowanej pamięci daje możliwość przechowywania na urządzeniu całej historii Twoich treningów. Licznik posiada pełne wsparcie dla protokołów Bluetooth 5.0 i ANT+, co zapewnia możliwość łączenia się z większością dostępnych na rynku czujników, począwszy od czujników prędkości po czujniki kadencji, pulsu oraz generowanej mocy. Licznik może wyświetlać też informacje z systemów elektronicznej zmiany biegów, takich jak Shimano® DI2, Campgnolo®EPS czy SRAM® eTap. Dzięki dedykowanej aplikacji na telefon komórkowy oraz wbudowanej łączności Wi-Fi licznik pobiera nowe dane, uaktualnienia oraz mapy. Synchronizuje także automatycznie nasze wyniki treningowe ze Strava® oraz Trainingpeaks®. Urządzenie może też wyświetlać informacje o przychodzących połączeniach i powiadomieniach, a także przekazywać wybranym przez nas osobom nasze położenie w czasie rzeczywistym. Duża bateria zapewnia nieprzerwane funkcjonowanie przez około 22 godziny. Dostępny już za 699 zł.1png

Komputery rowerowe od IGPSport i innych producentów do nabycia w naszym sklepie stacjonarnym w podwarszawskim Latchorzewie oraz w naszym sklepie internetowym.