Letnia Wyprzedaż w Stajni Rowerowej .Rowery taniej do -30%!! - Z Gwarancją najniższej ceny !!

Wakacje za pasem a Ty szukasz Roweru w najniższej cenie ? 
Skorzystaj z letniej Wyprzedaży w Stajni Rowerowej gdzie obniżyliśmy  ceny rowerów nawet do -30% !   
Wybieraj z ponad 300 rowerów  dostępnych od ręki w najniższych cenach w Polsce  do tego z gwarancją najniższej ceny !


Najlepsza oferta markowych produktów rowerowych w Polsce?

Szukasz roweru, części rowerowych, akcesoriów rowerowych lub innej rzeczy potrzebnej do czerpania 100% radości z jazdy na rowerze? Skorzystaj z promocji Gwarancja Najniższej Ceny!


Jak to działa i o co chodzi?

Codziennie monitorujemy bieżącą ofertę konkurencji w celu zapewnienia możliwie najlepszych cen naszym Klientom. Niestety, dynamika zmian na rynku jest szybsza od możliwości ich aktualizacji, w związku z czym jesteśmy gotowi obniżyć cenę wybranego produktu, do najniższej znalezionej przez Klienta zgodnie z warunkami widocznymi poniżej.


Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny"


1. Organizatorem programu „Gwarancja najniższej ceny” jest firma Stajnia Rowerowa R. Kierzek Spółka Komandytowa siedzibą w Latchorzewie 05-082 przy ul. Decowskiego 4, adres mailowy: biuro@stajniarowerowa.pl, Telefon: 570 637 510 zwana dalej Stajnia Rowerowa.pl


2. Program został stworzony w celu zapewnienia klientom Stajnia Rowerowa.pl najniższych cen na rynku oraz przedstawienia najlepszej oferty.

3. Program dotyczy rowerów dostępnych w sklepie Stajnia Rowerowa .


4. Warunkiem skorzystania z programu jest zakup produktów za pomocą platformy skleprowerowywarszawa.pl lub zakup w  salonie stacjonarnym.

5. Program „Gwarancja najniższej ceny” gwarantuje wszystkim klientom dokonującym zakupu produktów w sklepie Stajnia Rowerowa.pl , że w przypadku wykrycia lepszej / tańszej oferty na dany produkt w sklepie rowerowym działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który znajduje się w ofercie Stajnia Rowerowa.pl , przesłania drogą mailową na biuro@stajniarowerowa.pl , odnośnikiem ceny jest suma składowa produktu + koszt dostawy.


6. Przez pojęcie "taka sama oferta" rozumie się ofertę: tej samej marki, modelu, parametrów, z takimi samymi warunkami gwarancji i dostawy, cena końcowa liczona jest w następujący sposób: produkt + koszt dostawy.


7. Za znalezienie oferty o niższej cenie, uważa się przedstawienie linku internetowego do produktu w innym sklepie, na podstawie którego można potwierdzić, że produkt wraz z kosztem przesyłki kurierskiej, o określonych parametrach jest dostępny w danym dniu w niższej cenie niż cena, którą tego samego dnia oferuje Stajnia Rowerowa.pl


8. Dowód otrzymania niższej ceny w innym sklepie powinien być przesłany do sklepu Stajnia Rowerowa.pl  e-mailem na adres: biuro@stajniarowerowa.pl


9. Sklep Prorowery.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku treść zmian zostanie zamieszczona na stronie sklepu  Stajniarowerowa.pl


10. Nie dotyczy ofert Allegro, Olx, Empik, Erli, Otomoto, Morele.net.

11. Promocje nie łączą się.


12. Promocja Jest ograniczona czasowo trwa od 01.07.2023 do 01.09.2023 

 

Polityka cenowa.

1. Ceny produktów dostępnych w sklepie internetowym mogą różnić się od oferty sklepu stacjonarnego, różnice mogą występować również pomiędzy salonami stacjonarnymi.