Monadraker F-podium Carbon Zero kompromisów i pełna prędkość - Rower do zadań specjalnych

Poszukując roweru do zadań specjalnych , i mam tu na myśli zawody XCO , ultra maratony, czy zwykłe maratony MTB lecz w ciężkim terenie . Twoje myśli powinny się kierować  do firmy Mondraker a właściwie do modelu F-podium  . Model ten to niezwykle dynamiczny , sztywny "oddający" sprzęt, każdy kto choć raz potrzebował płynności jazdy mimo nierówności a przy tym utrzymać swoją prędkość zrozumie jak ważne to dwa aspekty jazdy w terenie . fpodium 1jpg

Wykorzystując wielokrotnie zdobioną, zwycięską w wyścigach konstrukcję ramy Podium XC, firma Mondraker stworzyła F-Podium, rower górski XC z pełnym zawieszeniem, który jest wyjątkowo skoncentrowany na niezrównanej prędkości na szlaku.

Skonstruowany przy użyciu karbonu Stealth Air firmy Mondraker, systemu Zero Suspension i geometrii XC Forward, F-Podium jest lekki, mocny i stawia jeźdźców w idealnej pozycji do szybkich, mocnych czasów okrążeń.

100 mm skoku z tyłu w połączeniu z efektywnym widelcem o skoku 110 mm zapewniają przyczepność kół do podłoża. Jeśli dodamy do tego koła Mavic Crossmax i opony Maxxis Rekon Race 2,35", możesz w pełni bezpiecznie cieszyć się zarówno najbardziej wymagającymi podjazdami, jak i najbardziej stromymi zjazdami. Bez wątpienia jeden z najszybszych obecnie dostępnych rowerów górskich!
Obecnie znajdziesz go w pełnej gamie rozmiarów w Stajni Rowerowej. Do tego w super cenie !!

https://skleprowerowywarszawa.pl/pl/c/29/54/1/default/1/f_producer_120/1