Muc-Off – zabezpiecz swój rower na zimę!

Przygotuj się i nie daj się zimie.

Czy Twój rower jest gotowy na zimowe miesiące? Nie odkładaj konserwacji roweru na lodzie w tej kluczowej porze roku. Kiedy na zewnątrz jest zimno, konserwacja roweru jest często ostatnią rzeczą, na którą mamy ochotę. Prawdziwym sekretem jazdy zimą jest dbanie o konserwację. Ważne jest, aby szybko rozwiązać wszelkie problemy, które mogą się pojawić, postępując zgodnie z naszym prostym przewodnikiem krok po kroku:

Czyść regularnie

Jazda przez całą zimę powoduje duże obciążenie wszystkich ruchomych części roweru. Bądź na bieżąco z utrzymaniem pojazdu w czystości, aby uniknąć wczesnego pojawienia się rdzy. Mokre i błotniste drogi lub tory wyrzucające wszelkiego rodzaju brud i błoto długo po tym, jak przestało padać, co jest szkodliwe dla układu napędowego, ramy i hamulców. Upewnij się, że używasz naszego najnowocześniejszego środka do czyszczenia rowerów Nano Tech, który poradzi sobie z brudem i brudem oraz niezależnie od pogody. Połącz to z odtłuszczaczem lub środkiem do czyszczenia układu napędowego do łańcucha, zębatek i tarcz, aby przedłużyć żywotność układu napędowego.

Wybierz ochronę

Bike Protect to najlepsza płynna ochrona roweru. Zachowaj i odśwież swój rower dzięki niesamowitemu działaniu dyspergującemu wodę Bike Protect! Jest doskonałym „całkowitym” inhibitorem korozji po myciu ze względu na wyjątkowo wysoką zawartość oleju. Ta zwiększona zawartość oleju tworzy najlepszy spray do ochrony roweru na rynku. Wypiera wilgoć i pozostawia błyszczącą, nieprzylepną warstwę ochronną na ramie, łańcuchu napędowym, metalowych częściach i lakierze. Bike Protect pomaga uniknąć przylegania brudu między myciami i jest najlepszym towarzyszem zimowych warsztatów.

Do nabycia w naszym sklepie internetowym.

foto_add-15500jpg

Wybierz smar do odpowiednich warunków, w których jeździsz

Muc-Off Wet Chain Lube to wyjątkowo trwały smar i olej do łańcuchów rowerowych na duże odległości, który został specjalnie opracowany, aby wyróżniać się na długich dystansach w mokrych lub błotnistych warunkach. Z kolei Muc-Off Hydrodynamic Lube, opracowany z Team Sky, poradzi sobie ze każdymi warunkami, nawet zimą. Formuła Muc-Off zapewnia idealną równowagę między wydajnością smarowania łańcucha a odpornością na warunki środowiskowe. Oznacza to, że zapewnia najwyższą ochronę, ale z niewiarygodnie niskim współczynnikiem tarcia, nawet w najtrudniejszych warunkach. Jeśli jeździsz w najcięższych warunkach zimowych, to jest to idealny wybór dla Ciebie.

61ggWG6lN0L_AC_SY1000_jpg

Sprawdź, czy nie ma uszkodzeń

Czas spędzony na czyszczeniu roweru to także dobra okazja, aby go sprawdzić i poszukać uszkodzonych lub zużytych części. Nawet przy najlepszym na świecie systemie czyszczenia nasze rowery są podatne na lekkie uderzenia w miesiącach zimowych. Upewnij się, że regularnie sprawdzasz wszystkie okucia i ruchome części pod kątem korozji lub uszkodzeń.

Zachowaj suchość

Używanie błotnika jest często konieczne w miesiącach zimowych, aby zapewnić suchość i wydłużyć żywotność roweru. Niektóre modele zapewniają również pewną ochronę układu napędowego przed wzbijającymi się brudami. Dobry błotnik często sprawi, że będziesz cieszyć się większą popularnością wśród osób jadących za tobą w miesiącach zimowych!