Nowe marki w Stajni Rowerowej!

Nasza oferta stale się poszerza! Tym razem dołączają do niej aż 4 różne marki: Mondraker, Lapierre, Amulet oraz Basso. Poniżej znajdziecie krótki opis każdej marki. Zachęcamy do zakupów!

MONDRAKER to innowacyjna marka rowerów górskich z siedzibą w Alicante w Hiszpanii, od 2001 roku rozwijająca i produkująca rowery z niespotykanym wyglądem i własnymi technologiami, takimi jak Zero Suspension System, Stealth Carbon, Stealth Aluminium i oryginalną Forward Geometry. Wszystkie te unikalne technologie pozwalają na maksymalną wydajność i unikalne wrażenia z jazdy. Mondraker jest uznanym producentem zaawansowanych technologicznie rowerów górskich, który sprzedaje kolekcję ponad 60 modeli na ponad 40 rynkach międzynarodowych. W jej ofercie znaleźć można także wyjątkowe rowery dla zawodników, od rewolucyjnego "Podium Carbon" na zawody i trasy XC, do "Summum Carbon" na trudne zjazdowe tory wyścigowe, gdzie zdobył Puchar Świata.


LAPIERRE to francuska marka założona w 1946 roku w Dijon. Od tamtej pory konsekwentnie łączy ona innowacyjne technologie, estetykę, dbałość o detale oraz wieloletnie doświadczenie. Lapierre produkuje rowery na wszelkie okazje, od weekendowych wypadów po zawody MTB.  Jednym z głównych celów marki jest tworzenie rowerów tak lekkich, jak to tylko możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

AMULET to z kolei marka czeska. Jej misja jest prosta –  projektowanie wysokiej jakości rowerów, które spełniają oczekiwania szerokiego grona rowerzystów i rowerzystów. Jak twierdzi sam producent, jego oferta jest zróżnicowana i każda osoba znajdzie w niej coś dla siebie. Do charakterystycznych elementów opracowanych przez Amulet należą m.in. wysokiej jakości rama z geometrią Quick Curve czy też gama komponentów Race-Light, które podobnie jak ramy QCG są opracowywane i projektowane przez kolarzy, z dużym naciskiem na funkcjonalność i interakcję z innymi częściami każdego roweru.


BASSO to marka z Włoch, której początki sięgają 1974 roku, kiedy to najmłodszy z trzech braci, Alcido Basso, zaczął budować ramy rowerowe w swoim garażu. Na przestrzeni lat Alcido wyspecjalizował się w produkcji ram wyścigowych, począwszy od stalowych, przez tytanowe, następnie aluminiowe, w końcu karbonowe. Marka używa wyłącznie najlepszych materiałów, pochodzących często z przemysłu lotniczego, ale wykonanych specjalnie na potrzeby kolarstwa.