Nowy Rok, Nowe Możliwości: Projekt One od Treka - Tani jak nigdy , Zamów w Stajni Rowerowej! ????‍♂️????


Witajcie, Pasjonaci Rowerów!

Z przyjemnością ogłaszamy, że w Stajni Rowerowej rozpoczynamy nowy rok z prawdziwym hukiem. Pragniemy Was zachęcić do odkrycia kluczowych modeli wyposażonych w technologię SRAM Red i naszej zimowej promocji Rowerów Trek Project One.


Czym jest Project One - Rowery na zamówienie Trek Project OneProject One ICON to kolekcja wzorów malowania premium stanowiących najwyższy poziom artyzmu w rowerach na zamówienie. Te wyjątkowe wzory to coś więcej niż przyciągające uwagę kolory: są przepełnione teksturami, głębią i charakterem.
A więc zaprojektuj swój rower już dziś ! 

Co to oznacza dla Ciebie?

  1. Wyjątkowe Modele z  SRAM Red: Zidentyfikowaliśmy modele, które nie tylko reprezentują szczytowe osiągnięcia w dziedzinie rowerów szosowych, ale są także wyposażone w zaawansowaną technologię SRAM Red. To gwarancja doskonałej wydajności, lekkości i precyzji na każdej trasie.

  2. Obniżone Ceny dla  Klientów: W duchu noworocznej rewolucji cenowej, obniżyliśmy ceny tych wyjątkowych modeli, abyście kupić rower jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Teraz wartość spotyka się z doskonałością!

  3. Dostępność na B2B i trekbikes.com: Dla Waszej wygody ceny promocyjne będą dostępne na trekbikes.com .
    Odwiedź lub zadzwoń do Salonu Stajni Rowerowej aby zamówić swój wymarzony rower zaprojektowany specjalnie dla Ciebie .


Rozpocznijcie nowy rok z przytupem, zaprojektuj swój wymarzony rower Treka  Project One w Stajni Rowerowej. Czekamy na Was z niecierpliwością!

????‍♂️???? #ProjectOne #SRAMRed #RowerowyStartRoku #StajniaRowerowa