Odkryj Świat Ekstremalnej Przygody na Rowerze z Mondraker z Stajni Rowerowej!

W Stajni Rowerowej na koniec  sezonu rowerowego mamy dla was,  wiele okazji w tym  wyjątkowe modele od marki, która  w świecie rowerów górskich jest jedną z najbardziej cenionych  - Mondraker! 

Przedstawiamy trzy flagowe modele, które z oczarują najbardziej wymagających pasjonatów:

1. Mondraker F-Podium: Szybkość na Nowym Poziomie! F-Podium do kwintesencji prędkości i precyzji. Ta bestia z górskich szlaków pozwoliła Ci na ryzyko, które nastąpi przed podjęciem decyzji na zakrętach. Dzięki lekkiej konstrukcji i zaawansowanej technologii, F-Podium do roweru, który umożliwia uzyskanie szczytu z błyskawiczną szybkością. A każdy zjazd nawet ten najbardziej wyboisty i wymagający będzie dla ciebie przyjemnością dzięki pełnemu zawieszeniu. 
Mondraker  F-podium to idealny wybór do wyścigów XC ale sprawdzi się też podczas maratonów MTB szczególnie w trudnym terenie .Mondraker f-podium carbon -35--1png

2. Mondraker Podium Carbon 29: Doskonałe Opanowanie Terenu! Podium Carbon 29 dla kolarzy dla których najważniejsza jest waga i przyśpieszenie . Podium Carbon  to  świetna  geometria ramy , dzięki której każda reakcja będzie natychmiastowa a nawet godziny w siodle nie będą problemem , ten klasyczny rower górski ma prawdziwy sportowy charakter . Mondraker podium carbon to idealny wybór dla osób startujących w maratonach MTB oraz dzięki swojej wadze i sztywności sprawi że pokochasz jazdę w terenie . mondraker podium carbon 29 -45--1png

3. Mondraker Foxy R: All-Mountainowa Moc! Foxy R to idealny wybór dla rowerzysty kochajacego zjazdy i przygotowane górskie  trasy . Zrównoważony projekt pozwala na zmaganie się z technicznymi zjazdami, jak i wymaganymi podjazdami. Dzięki systemowi zawieszenia Zero Suspension, Foxy R absorbuje nawierzchnię,  zapewnia tym samym płynną i komfortową jazdę.
Jeśli szukasz roweru bardzo uniwersalnego ale wyścigi to nie twoja pasja , Mondraker Foxy R jest dla ciebie . mondraker foxy R -30--1png

Dlaczego Teraz To Idealny Moment na Zakup? W Stajni Rowerowej ruszamy z wyprzedażą kolekcji  rowerów Mondraker, nawet do -45%! 

To doskonały czas , aby wprowadzić do swojego życia nowy wymiar rowerowej przygody. Oto kilka powodów, dla których warto zainwestować w Mondrakera już teraz:

  • Zaawansowana technologia: Mondraker to marka, która podnosi poprzeczkę innym markom dzięki  innowacyjnym technologiom  w swoich  rowerach górskich. Mondraker to rowery które cechuje też świetny stosunek ceny do jakości ! 

  • Niezawodność na Trasie: Modele F-Podium, Podium Carbon 29 i Foxy R  to rowery które są niezawodne , wszyscy klienci którzy wybrali mondrakera chwalą jego niezawodność w trasie . Rowery Mondraker wykonane są w najwyższej klasy komponentów zachowując przy tym nowoczesny i modny wygląd. 

  • Rabaty do -45%: W Stajni Rowerowej oferujemy wyjątkowe rabaty na rowery Mondraker. To ograniczona promocja , której  nie można przegapić!

Nie czekaj! Odkryj potęgę rowerów Mondraker i ciesz się chwilami na trasie. Przyjdź do Stajni Rowerowej i wybierz  idealny model dla siebie - teraz w najlepszym momencie na zakup!

????‍♂️???? #Mondraker #RoweryGórskie #WyprzedażRowerów #StajniaRowerowa