Odkryj Nowy Wymiar Przygód z Rowerem Marlin w Stajni Rowerowej Trek Warszawa


Rower Marlin firmy Trek to symbol niezawodności i doskonałej jakości, a teraz możesz odkryć jego potencjał w Stajni Rowerowej Trek Warszawa. Marlin to nie tylko rower - to towarzysz Twoich przygód, bez względu na to, czy wyruszysz na szlaki górskie, czy też po prostu przemierzysz ulice miasta.

O Marlinie

Marlin od dawna cieszy się uznaniem zarówno początkujących, jak i doświadczonych rowerzystów. Z jego elegancką ramą i doskonałą sprawnością, ten rower górski jest gotowy podjąć każde wyzwanie.

Opinie Klientów

Co mówią  o nim zadowoleni klienci : 

  • "Jazda po szlakach nie wymaga wysiłku - Marlin radzi sobie z każdym terenem!" - Late bloomer, Kentucky
  • "Marlin jest niezawodny i gładko się na nim jeździ - polecam go wszystkim!" - Ajayraj, Raleigh, Karolina Północna
  • "Uwielbiam jego wszechstronność - świetnie sprawdza się zarówno na szlakach, jak i w mieście." - RipperSister, Salt Lake City, Utah

    Marlin4-24-41613-A-Portraitjpg

Geometria dla Pewności na Szlaku

Rama Marlin została zaprojektowana z myślą o stabilności i kontroli na ostrych zjazdach oraz efektywności podczas podjazdów. Dzięki zrelaksowanemu kątowi główki ramy i stromszemu kątowi rury podsiodłowej, Marlin zapewnia pewną jazdę na każdym terenie.

Innowacje dla Komfortu i Wydajności

Marlin wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania, takie jak oś Thru-Skew, osłony dolnej rury i szerokie opony, które poprawiają przyczepność i amortyzację.

Marlin8_23_36969_A_Alt7png


Marlin Gen 2 i Marlin Gen 3

Marlin Gen 2 zapewnia całkowitą wszechstronność. Nie tylko można na nim zainstalować opony o rozmiarze do 2,2", lecz także posiada zrównoważoną, neutralną geometrię, która zapewnia komfort oraz kontrolę podczas jazdy w terenie.

Marlin Gen 3 to kolejny krok naprzód w ewolucji tej legendarnej linii rowerów. Większy prześwit na opony 2,4", prowadzenie wewnętrzne linek sztycy regulowanej oraz sztywniejsza i bezpieczniejsza oś tylna ThruSkew modelu Marlin Gen 3 gwarantują doskonałe możliwości na szlaku. Co więcej, ulepszona dłuższa i luźniejsza geometria zwiększa stabilność na stromiznach i przy większych prędkościach.


Znajdź Swojego Marlina

Odkryj świat przygód na rowerze Marlin w Stajni Rowerowej Trek Warszawa. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci wybrać idealny model, dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.


Rower Marlin to niezawodność, wszechstronność i doskonała jakość w jednym. Odkryj jego potencjał już dziś w Stajni Rowerowej Trek Warszawa i wyrusz w niezapomnianą przygodę na szlaku!

TK20_Marlin_24jpg