Rower Górski dla każdego od Mondraker w Stajni Rowerowej.

MONDRAKER NIE PRODUKUJE NUDNYCH ROWERÓW GÓRSKICH :)

Byłoby to sprzeczne z naszym DNA. Dlatego dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji rowerów górskich, wszystkie nasze modele są synonimem „zabawy”. A nowa seria CHRONO DC nie jest wyjątkiem.

Nowością w Sezonie 2023 są zdecydowanie rowery górskie   o słusznej  nazwie  DOWNCOUNTRY. Lecz nie dla Hiszpańskiej marki . Rowery  z inicjałami „DC” nie jest niczym nowym w Mondraker. Z F-PODIUM CARBON DC wygraliśmy kilka zawodów Pucharu Świata. Topowy, najmocniejszy i najskuteczniejszy model cross country z pełnym zawieszeniem z włókna węglowego w naszej ofercie.
DWA WARIANTY1673615278-1470_63c157aea7cab693793221-chrono-dc-mtb-bike-mondraker-1jpg

Nowością za to jest pojawienie się CHRONO DC w dwóch wariantach, CHRONO DC i CHRONO DC R, dodaje trochę dodatkowej agresji do naszej gamy hardtaili CHRONO; akronim „DC” definiujący bardzo specyficzną geometrię i mieszankę komponentów, mający na celu idealne połączenie zabawy połączonej z maksymalną wszechstronnością zebraną w aluminiowym hardtailu.

CHRONO DC to znacznie więcej niż konwencjonalny hardtail. To całkowicie nowa rama stworzona od podstaw pod względem konstrukcji i geometrii. Jest wykonany z naszego aluminium STEALTH i ma bardzo skoncentrowaną, unikalną geometrię w całej gamie CHRONO. Kąt główki wynosi 68,5 stopnia (1,5 stopnia mniej niż w gamie CHRONO i CHRONO CARBON), a skok widelca zwiększono do 120 mm.

To są dwa podstawowe aspekty, jeśli chodzi o zdefiniowanie tożsamości roweru DOWNCOUNTRY, a tym samym zwiększenie frajdy i wszechstronności, zarówno na technicznych trasach, jak i poprzez zwiększoną stabilność podczas zjazdów.

1673873664-1470_63c54900a2f56666210646-chrono-dc-mtb-bikes-mondraker-2jpg

TELESKOPOWA SZTYCA PODSIODŁOWA ( MYK/MYK) I OPONY 2,4” W STANDARDZIE

Mieszanka składników to kolejny kluczowy czynnik. Oba modele są wyposażone w fabrycznie zamontowaną sztycę regulowaną i opony 2,4”. Aby w pełni wykorzystać możliwości aluminiowego hardtaila, regulowana sztyca w połączeniu z geometrią DC zapewnia dodatkową wszechstronność roweru i dodatkową pewność podczas pokonywania technicznych szlaków, a opony Maxxis Ardent 29x2,4” to doskonały kompromis między oporami toczenia, przyczepnością i komfort oraz zapewniają dodatkową pewność w trudnym terenie.


Aby uzyskać nieco wygodniejszą i mniej wymagającą pozycję podczas dłuższych przejażdżek oraz zapewnić większą pewność na technicznych szlakach, długość mostka została zmniejszona w porównaniu z resztą gamy CHRONO i CHRONO CARBON (S/M: 50 mm, L : 60mm i XL: 70mm). Tarcze hamulcowe również otrzymują obróbkę DC, zwiększając się do 180 mm z przodu w obu modelach.
1673615356-1470_63c157fc4510c904960182-chrono-dc-mtb-bike-mondraker-7jpg

GWARANCJA ZABAWY

Nowa seria CHRONO DC jest idealna dla rowerzystów poszukujących aluminiowego hardtaila nowej generacji, który jest bardziej sprawny na wszystkich szlakach, a jednocześnie daje więcej frajdy i pewności siebie niż kiedykolwiek wcześniej.Mondrakera Chrono DC i wiele więcej znajdziecie w naszym Warszawskim Sklepie Stacjonarnym  (Ul. Decowskiego 4 Latchorzew ) lub Onlinie
Zapraszamy do Stajni Rowerowej!