Superior - Czeskie rowery podbijające rynek Europy !

Superior to niezwykle popularna w Europie marka rowerów pochodząca z Czech. Ma w swojej ofercie zarówno rowery Szosowe , MTB , jak i elektryczne. Producent ten głównie znany jest z wysokiej klasy rowerów do kolarstwa górskiego czym jego rodzinny kraj stoi.

Superior mają zupełnie inne podejście do projektowania, co wyraźnie widać między innymi w samej stylistyce – stonowanej, minimalistycznej i czerpiącej wzorce od największych światowych producentów.

Superior jest marką słynącą z wysokiej jakości wykonania oraz dbałości o szczegóły. Można znaleźć w jego katalogu zarówno modele miejskie lub trekkingowe, idealne do sprawnego przemieszczania się po mieście oraz rekreacyjnych wycieczek, jak e-MTB do kolarstwa Trailowego/Enduro.

W kolekcji z 2023 roku wszystkie elektryczne rowery od Superiora są wyposażone w silniki Shimano lub Boscha, czyli topowych producentów.

328697388_775870804150380_582830246103982233_njpgRowery marki Superior są przeznaczone dla różnych grup rowerzystów i oferują wiele różnych modeli, w tym:

  • Rowery górskie: marka Superior oferuje wiele modeli rowerów górskich, które są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych rowerzystów. Modele te różnią się od siebie rodzajem ramy (aluminiowe lub karbonowe), wielkością kół, rodzajem amortyzacji oraz osprzętem. Dzięki temu każdy może znaleźć rower, który będzie odpowiadał jego potrzebom.

  • Rowery szosowe: rowery szosowe marki Superior charakteryzują się lekkimi ramami, dobrą geometrią oraz osprzętem Shimano. Modele te są przeznaczone dla osób, które chcą trenować lub dla bardziej zawansowanych rowerzystów biorących udział w wyścigach. Tak naprawdę dla każdego, a dzięki nowoczesnemu wykonaniu nie odbiegają od marek takich jak Cervelo czy Orbea . Ich dodatkowym atutem jest cena, są idealnym rozwiązaniem dla tych którzy szukają idealnej proporcji jakości do ceny .

    x-road-blackjpg

  • Rowery Gravelowe o których sami mówią "Uwielbiamy upraszczać. Rower szutrowy ma być lekki, szybki i przyjemny w prowadzeniu".  Dlatego rowery superior nie mają żadnych zbędnych funkcji, które odciągnęłyby Cię od najważniejszego: cieszenia się rowerem, który daje Ci całkowitą swobodę wyboru drogi. Lekka rama, szutrowa specyfikacja i design harmonizujący z naturą. Wyłącz nawigację i ruszaj na odkrywanie nowych dróg.

  • Rowery Elektryczne , teraz każdy szanujący się producent posiada takie rowery w swojej ofercie lecz Superior posiada je w bardzo sensownej kompozycji oraz cenie. Można podzielić ich rowery na trzy grupy : MTB ( w tym wiele modeli dla kobiet) , Miejskie ( trekingowe ) oraz Tour( rowery przeznaczone do turystki w każdym terenie ) To szczególny typ rowerów korzystając z nich nie ma znaczenia, czy spakujesz się na tygodniową wycieczkę po winiarniach Toskanii, czy weźmiesz laptopa lub lunch i polecisz do biura przez miasto. Rowery E-Tour są pełne doskonałych gadżetów, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę w dzień iw nocy, latem i zimą. Zbudowane na najlepszych systemach e-drive SHIMANO i BOSCH, są wyjątkowo mocne i niezawodne. 121584848_3409805162421286_2568050064719083804_njpg

  • Rowery miejskie: marka Superior oferuje również wiele modeli rowerów miejskich, które są przeznaczone dla osób, które chcą korzystać z roweru do codziennych dojazdów do pracy czy szkoły. Modele te charakteryzują się wygodnymi siedzeniami, koszami na bagaż oraz oświetleniem LED.

  • Rowery trekkingowe: modele rowerów trekkingowych marki Superior są przeznaczone dla osób, które chcą pokonywać dłuższe trasy, np. wakacyjne wyprawy rowerowe. Rower ten ma zazwyczaj wygodne siedzenie, amortyzowany widelce oraz osprzęt Shimano.

  • Rowery dla dzieci: marka Superior oferuje również wiele modeli rowerów dla dzieci, które są przeznaczone dla najmłodszych rowerzystów. Modele te charakteryzują się lekką i trwałą konstrukcją oraz kolorowymi designami.

Ogólnie rzecz biorąc, marka Superior oferuje szeroki wybór rowerów dla różnych grup rowerzystów i z różnym przeznaczeniem. Jeśli chcesz dokładniej poznać modele rowerów tej marki, warto zapoznać się z ich ofertą na stronie https://skleprowerowywarszawa.pl/

Stajnia Rowerowa jest oficjalnym sprzedawcą marki superior zapraszamy do kontaktu:)