Zakręcony Dzień Rowerowy

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność współorganizować dla PKN ORLEN "Zakręcony Dzień Rowerowy" w budynku Senator.

W ramach wydarzenia nasi odwiedzający mogli wykonać przegląd swoich rowerów.  Był to kolejny sprawny i profesjonalny mobilny serwis w wykonaniu naszych mechaników Kamila i Dawida, którzy zadbali o sprawność techniczną jednośladów. Każdy z nich został wyczyszczony, sprawdzony od strony technicznej, a jeśli któryś z nich wymagał większego przeglądu bądź wymiany części, odwiedzający otrzymali druki z informacją o stanie pojazdu wraz z zaleceniami :)

20220714_115435jpg

Pracownicy PKN Orlen mogli też zapoznać się z najnowszymi nowinkami technicznymi w rowerach szosowych (takich jak Cervelo PX czy Cervelo S5), jak również przetestować rowery elektryczne, które Stajnia Rowerowa posiada w swojej ofercie, między innymi Kross Trans Hybrid Prestige oraz Mondraker Chaser oraz dowiedzieć się, jak właściwie dbać o rower z wykorzystaniem doskonałych jakościowo i znanych w środowisku rowerowym produktów chemicznych Muc-Off.

20220714_095404jpg 

Olbrzymim zainteresowaniem cieszył się nasz Bike Fitter Marcin, który udzielał porad odnośnie prawidłowej pozycji na rowerze oraz doboru siodła. Okazuje się, że w firmie Orlen pracuje wielu pasjonatów kolarstwa, którzy od dawna zastanawiali się nad skorzystaniem z tej usługi.
Jeszcze inni mogli poznać zalety wkładek do butów marki Superfeet oraz dowiedzieć się, jak je wykonujemy.

20220714_093700jpg

To nie koniec atrakcji, jakie zapewniliśmy naszym gospodarzom. Mieli oni również okazję porozmawiać i sprawdzić się w wirtualnym wyścigu z Krzysztofem Makselem, Olimpijczykiem oraz rekordzistą Polski na 1 km.   A najlepsi z nich otrzymali nagrody.

received_359622069480865jpeg

Stajnia Rowerowa to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz swój wymarzony rower i wykonasz profesjonalny serwis. To również ludzie, którzy zorganizują dla ciebie imprezę firmową, którą będziecie wspominać jeszcze długo po jej zakończeniu.
Jeśli tak jak Orlen chcesz zorganizować ciekawy event dla swojej firmy lub organizacji, zapraszamy do kontaktu.