Zimowanie Roweru gdzie najlepiej ? Oczywiście w Stajni Rowerowej !

Zima jak zwykle zaskoczyła drogowców, ale też rowerzystów . Tegoroczna ciepła aura utrzymała się do Listopada , dzięki czemu dość długo mogliśmy cieszyć się jazdą na rowerze w suchych warunkach . 
Tylko część z Was korzysta z rowerów zimą , pozostali przechowują je tak, aby na wiosnę wrócić do jazdy na swoich jednośladach. Czy na pewno robimy to poprawnie ? O czym warto pamiętać, zimując nasz rower? Jak powinniśmy się do tego przygotować ?
snow-79517_960_720jpg

O czym warto pamiętać przed schowaniem roweru na zimę.
Warto, aby wasz rower był czysty . Idealnym rozwiązaniem byłoby oddanie go do serwisu, gdzie wykonacie przegląd konserwacyjny ( taki w którym zostaną wymienione smary łożyskach .
 Taki sprawdzony nasmarowany i czysty rower odkładamy w suche miejsce i grzecznie zbiera kurz do wiosny .
 Niestety u większości z nas to utopijna wizja przechowywania rowerów .
 Minimum, jakie musimy zrobić dla naszego roweru, aby nie niszczał w trakcie, kiedy jest nieużywany to umycie go wysuszenie i nasmarowanie łańcucha, lecz dalej pozostaje temat miejsca , suchego miejsca do przechowywania naszego jednośladu.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest kwestia bezpieczeństwa oraz ergonomii , przecież nie każdy z nas ma miejsce w garażu.bike-173935_960_720jpg

Dla osób mieszkających w blokach zwyczajnie przechowywanie roweru w ciepłym okresie letnim bywa wyzwaniem , bo piwnice nie są najbezpieczniejszym miejscem podobnie jak balkon na przechowywanie roweru, a już na pewno na przechowywanie roweru zimą.

Gdzie oprócz ryzyka kradzieży roweru możemy mieć pewność, iż jego uszkodzenia spowodowane korozją będą kosztować lwią ,cześć wiosennego przeglądu. Tu żadna plandeka pokrowiec nie rozwiąże tego problemu .

 Dlatego Stajnia Rowerowa wychodzi do was z rozwiązaniem idealnym . Zimowa przechowalnia rowerów !cycling-2384706_960_720jpg

Tak to usługa, którą dodaliśmy do naszego portfolio , przygotowaliśmy bezpieczne , suche miejsce, gdzie przechowujemy rowery naszych klientów . Dzięki temu, że ustalamy termin odbioru ( oczywiście można go zmienić ) rozwiązujemy też problem kolejki przy wiosennym przeglądzie, jeśli taki potrzebuje twój rower.
Wykonujemy przegląd przy przyjęciu do przechowalni, tak więc wasze rowery są zakonserwowane i czekają na odbiór, kiedy zrobi się dość ciepło, aby znów ich używać . 

A koszt takiej usługi jest naprawdę niewielki, bo, za jedyne 45 zł miesięcznie możesz zostawić swój rower pod naszą opieką. A jeśli zechcesz przy okazji skorzystać z usług naszego niezawodnego serwisu, za samo przechowanie zapłacisz tylko 30 zł miesięcznie (+ koszt serwisu). Zapraszamy do Stajni Rowerowej gdzie każdy znajdzie sprzęt i rozwiązania dla siebie .


istockphoto-1130730614-1024x1024jpg