Rowerowe Imprezy Integracyjne dla Firm 

Stajnia Rowerowa zajmuje się również organizacją imprez dla firm, takich jak imprezy integracyjne, gry. zabawy rowerowe, rajdy rowerowe lub zawody dla firm i grup zorganizowanych, a na miejscu w naszym ogrodzie czeka na Państwa catering. Do dyspozycji naszych gości mamy gamę rowerów i obsługę doświadczonych mechaników, jak również sale z trenażerami z aplikacją Zwift, dzięki której możemy zapewnić zabawę nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami, są oni w stanie włożyć więcej serca w to, co robią i nie traktować tego jak obowiązku. Jesteśmy przekonani, że warto o to zadbać!

Mobilny Serwis 

Mobilny serwis rowerowy dla Twojej firmy

Zgłoś się do nas, aby zorganizować mobilny serwis dla twojej firmy, możesz połączyć go z prezentacją rowerów (np. elektrycznych) lub rozegrać w międzyczasie zawody firmowe dzięki naszym mobilnym stanowiskom ZWIFT.
Mobilny Serwis to idealne rozwiązanie dla firm chcących, by ich pracownicy dojeżdżali na sprawnym sprzęcie do pracy, a dzięki temu byli zdrowsi i szczęśliwsi.
Jak wygląda to w praktyce: w umówionym dniu organizujemy od 2 do 4 stanowisk serwisowych, w zależności od potrzeb i zamówienia klienta. Pracownicy tego dnia pozostawiają rowery pod siedzibą firmy i udają się do pracy, a my zajmujemy się ich sprzętem po wcześniejszym przyjęciu go i ustaleniu usterek.
W zakres takiego serwisu wchodzi smarowanie oraz czyszczenie napędu.

Regulacja:

Regulujemy przerzutki i hamulce, decentrujemy koła, sprawdzimy stan zużycia układu hamulcowego oraz napędowego, wszystko po to, żeby jazda na rowerze była przyjemna i bezpieczna. Bierzemy przy tym pod uwagę indywidualne preferencje użytkowników.
Używamy do tego specjalistycznych narzędzi, smarów, oraz chemii do czyszczenia. Posiadamy zapas podstawowych części, jeśli klient sobie tego życzy, takich jak: (kaseta, wolnobieg, łańcuch, klocki, linki, pancerze, opony, dętki itp. )

Zapraszamy do kontaktu :)