Eventy, wydarzenia, integracja dla Firm 

Stajnia Rowerowa zajmuje się również organizacją  imprez dla firm .Mobilny Serwis Rowerowy  oraz Mobilny Serwis Narciarski  to Eventy najchętniej wybierane przez naszych klientów . Dzięki organizacji tego wydarzenia  firmy, promują zdrowie , zachęcają również  do wyboru roweru jako środek transportu do pracy . 
Inną aktywnością często połączoną z Mobilnym Serwisem  są  zawody dla firm, lub inne aktywności które organizujemy.

 Jazda na rowerze  w wirtualnej rzeczywistości :
Do dyspozycji  naszych klientów mamy stanowiska z trenażerami i aplikacjami takimi jak Zwift, Rouvy  .Dzięki której możemy zapewnić zabawę nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.


Jeśli jednak nasi klienci chcą doświadczyć czegoś  nowego na rowerze, organizujemy dla nich Rajdy Rowerowe po Kampinoskim Parku Narodowym.  
Jazdę na torze kolarskim w Pruszkowie i wspólny trening z Olimpijczykiem .


  Idealnym wyborem  dla najbardziej zapalonych kolarzy i firm które chcą wzbudzić ducha rywalizacji w swojej organizacji będą zawody  rowerowe które też zorganizujemy dla ciebie.


Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami,  Wspólnej integracji budujesz mocny zespół , a może chcesz zachęcić swoich pracowników, do dojeżdżania do pracy rowerem ?Mobilny serwis rowerowy   idealnie sprawdzą się jako motywacja , powiadom swoich pracowników o tym evencie a resztą zajmiemy się my :)


Mobilny serwis rowerowy dla Twojej firmy

Zgłoś się do nas, aby zorganizować mobilny serwis dla twojej firmy, możesz połączyć go z prezentacją rowerów (np. elektrycznych) lub rozegrać w międzyczasie zawody firmowe dzięki naszym  stanowiskom rowerowym jazdy w wirtualnej rzeczywistości  .
Mobilny Serwis to idealne rozwiązanie dla firm chcących, by ich pracownicy dojeżdżali do pracy rowerem ,  na sprawnym sprzęcie . Dodatkowym bonusem dla twojej organizacji będą szczęśliwsi i zdrowsi Pracownicy .

Mobilny Serwis Narciarski dla Firm

Jesteśmy liderem na rynku, świadcząc kompleksowe usługi  serwisu narciarskiego w miejscu pracy, co pozwala pracownikom cieszyć się doskonałym przygotowaniem sprzętu bez konieczności opuszczania biura.
Jest to dodatkowy Bonus od pracodawcy i świetne zachęcenie pracowników do aktywności , przez cały rok.

Zaufali nam