Eventy, wydarzenia, integracja dla Firm 

Stajnia Rowerowa zajmuje się również organizacją  imprez dla firm, takich jak , Mobilny Serwis , imprezy integracyjne, koncerty, gry, zabawy rowerowe, rajdy rowerowe lub zawody dla firm i grup zorganizowanych. Do dyspozycji naszych gości mamy gamę rowerów i obsługę doświadczonych mechaników, jak również stanowiska z trenażerami i aplikacjami takimi jak Zwift, Rouvy .Dzięki której możemy zapewnić zabawę nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.
Szukając kogoś kto zorganizuje dla ciebie, event rowerowy dla firm w Warszawie i okolicy zgłoś się do Stajni Rowerowej , tu każdy znajdzie coś dla Siebie i Swojej firmy  :) 

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami,  Wspólnej integracji budujesz mocny zespół , a może chcesz zachęcić swoich pracowników, do dojeżdżania do pracy rowerem ?Mobilny Serwis rowerowy idealnie sprawdzi się jako motywacja , powiadom swoich pracowników o tym evencie a resztą zajmiemy się my :)

Mobilny serwis rowerowy dla Twojej firmy

Zgłoś się do nas, aby zorganizować mobilny serwis dla twojej firmy, możesz połączyć go z prezentacją rowerów (np. elektrycznych) lub rozegrać w międzyczasie zawody firmowe dzięki naszym mobilnym stanowiskom ZWIFT.
Mobilny Serwis to idealne rozwiązanie dla firm chcących, by ich pracownicy dojeżdżali na sprawnym sprzęcie do pracy, a dzięki temu byli zdrowsi i szczęśliwsi.

Mobilny Serwis Narciarski dla Firm

Jesteśmy liderem na rynku, świadcząc kompleksowe usługi  serwisu narciarskiego w miejscu pracy, co pozwala pracownikom cieszyć się doskonałym przygotowaniem sprzętu bez konieczności opuszczania biura.
Jest to dodatkowy Bonus od pracodawcy i świetne zachęcenie pracowników do aktywności , przez cały rok.

Zaufali nam