Mobilny serwis, koncert, integracja 

Zobacz, co możemy Tobie zaoferować

Eventy, wydarzenia, integracja dla Firm 

Stajnia Rowerowa zajmuje się również organizacją imprez dla firm, takich jak imprezy integracyjne, koncerty, gry, zabawy rowerowe, rajdy rowerowe lub zawody dla firm i grup zorganizowanych. Do dyspozycji naszych gości mamy gamę rowerów i obsługę doświadczonych mechaników, jak również sale z trenażerami z aplikacją Zwift, dzięki której możemy zapewnić zabawę nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Specjalnie na potrzeby organizacji koncertów i wydarzeń kulturowych zbudowaliśmy scenę – tak więc koncert, występ w nietypowej scenerii z świetnym poczęstunkiem? Tak, to wszystko przygotowywaliśmy w Stajni Rowerowej dla Ciebie i twojej firmy  :) 

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami, są oni w stanie włożyć więcej serca w to, co robią i nie traktować tego jak obowiązku. Jesteśmy przekonani, że warto o to zadbać!

Mobilny Serwis 

Mobilny serwis rowerowy dla Twojej firmy

Zgłoś się do nas, aby zorganizować mobilny serwis dla twojej firmy, możesz połączyć go z prezentacją rowerów (np. elektrycznych) lub rozegrać w międzyczasie zawody firmowe dzięki naszym mobilnym stanowiskom ZWIFT.
Mobilny Serwis to idealne rozwiązanie dla firm chcących, by ich pracownicy dojeżdżali na sprawnym sprzęcie do pracy, a dzięki temu byli zdrowsi i szczęśliwsi.