Mobilny Serwis Rowerowy dla firm i nie tylko .

Stajnia Rowerowa już kolejny rok świadczy usługi najwyższej jakości , również dla firm .
Grono Firm które nam zaufało z miesiąca na miesiąc powiększa się a są nimi :
Gmina Stare Babice, Centrum Praskie Koneser , Orlen, Ministerstwo Rozwoju i Technologii , Google , i inni . Tym bardziej jesteśmy dumni że nie tylko firmy oraz inne podmioty korzystają z naszych usług ale również, Reprezentacja Polski w Kolarstwie  Szosowym.  
20230426_092329jpg

Stajnia Rowerowa świadczy szereg usług dla firm, w tym cieszący się największym zainteresowaniem Mobilny Serwis Rowerowy. 
Ta forma gratyfikacji  oraz zachęcania pracowników do jazdy na rowerze do pracy jest szczególnie bliska naszemu sercu.
A sama idea  sprawdzenia stanu technicznego oraz regulacji roweru w czasie kiedy pracownicy pracują bardzo podoba się odbiorcom.20221006_102220jpg

Jest jednak coś co pracownicy cenią jeszcze bardziej ! 
Eventy czyli połączenie wszystkich usług jakie proponujemy .
Takie wydarzenie organizowaliśmy np. dla  Orlenu  .
Na zewnątrz przed budynkiem rozstawiliśmy namiot z serwisem a wewnątrz w holu głównym , można było przetestować najnowszy sprzęt, uzyskać porady o Bike Fittingu  i odpowiednim doborze siodełka , sprawdzić się w wirtualnym wyścigu z nagrodami a na sam koniec odwiedził nas Olimpijczyk z Tokio Krzysztof Maksel. 20220714_093717jpg

Nasz serwis docenili najbardziej wymagający klienci a mianowicie Reprezentanci Polski w Kolarstwie szosowym , nie mogło zabraknąć nas na największej imprezie sportowej w Polsce jaką jest Tour de Pologne.


20220801_115748jpg

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług dla firm zapraszamy do kontaktu :
https://stajniarowerowa.pl/us%C5%82ugi-dla-firm